Wielkanocny wieniec na drzwi- inspiracje

osterdeko-osterkranz-basteln-alte-giesskanne-tulpen-tuer

Szukając pomysłów na wielkanocny wieniec, co by nie był pracochłonny, a efektowny, znalazłam kilka, które mnie urzekły. Jeśli również czegoś szukacie, to zerknijcie, może oszczędzi Wam to długiego googlowania:) Na pierwszy rzut awangardowo, stara konewka z kwiatami i drobną dekoracją. Takie rozwiązanie zapewni kwiatom nieograniczony dostęp do wody:)

 

Ostern: TŸrkranz

Ponaklejane kawałki gazety. Można użyć wydmuszek, jajek styropianowych lub plastikowych. Dobrze jest nakładać niewielkie paski gazety, żeby na końcach  się nie zwijały. Można użyć kleju lub typowej masy wodno-mącznej.

Ostern natŸrlich: Buchsbaumherz           kleiderbuegel-kranz-2.JPG.20436

Takie rozwiązania są mi bliskie. Estetycznie, szybko i subtelnie:) Wystarczy mieć drucianą formę w kształcie serca, którą można zrobić z wieszaka:)

 

Bastelei mit Eiern....Osterkranz

Na ten potrzeba ok. 40 połowek skorupek, tak więc wystarczy 20 jajek i możemy brać się do pracy:)

 

 

erstaunliche-frühlingsdekoration-eingangstür-osterkranz-ostereier-idee  osterdeko-osterkranz-basteln-garn-rosa-filz-rosen-hase

Dwie wersje włóczkowe i ciężka praca nadgarstka przy owijaniu:)

 

osterdeko-osterkranz-basteln-hasenform-weinreben-gerbera

Prosto i słodko, wystarczy odrobina gałązek wierzbowych. Najlepiej tuż przed wykonaniem namoczyć je w wodzie na kilkanaście minut. Nie będą się łamać przy formowaniu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dwa lub trzy tekturowe okręgi różnej wielkości sklejone razem nadadzą perspektywy. Kolorowa taśma klejąca i mały motyw:)

Gotowe!

 

źródła:

deavita.com

mein-schoener-garten.de

dawanda.com

zoonar.de

homebunch.com

kidsaction.de

lushome.com

yours.ie

topp-kreativ.de

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>