nowe oblicze starej podłogi

Zanim poznałam męża, wyremontowałam mieszkanie. Wszystko miało być tak, jak sobie wymarzyłam, kolorowo, wygodnie i sielsko. Zaczęłam od detali. Kupiłam hamak, zamówiłam kute krzesła i wybrałam dekory do kuchni, potem dobierałam do nich kolor ścian i resztę. W końcu nie urządzamy się co roku, a wszystko miało być „na lata”. Minęło nieco ponad 2 lata, a w domu pojawił się dzidziuś, a wraz z nim zmiany w wystroju. Odpowiednio wcześniej zrobiliśmy lekki lifting mieszkania. Kilka rzeczy musiało zniknąć, jak na przykład moje ulubione kute krzesła i inne niebiezpieczne dla czworakującego przedmioty. Za kolejne 2 lata pojawił się drugi dzidziuś, a tuż przed nim duży remont. Z dwupokojowego mieszkania zrobiliśmy trzy. Kuchnia wylądowała w salonie, a w kuchni zrobiliśmy sypialnie. Oczywiście moje ukochane dekory zniknęły ze ściany. Ale za to z ciasnego mieszkania, zrobiło się miejsce, gdzie każdy ma swój kąt. My, dzieci i goście, którzy nie są rzadkością u nas, zwłaszcza nocujący.

Pokochałam remonty i zmiany. Oglądam i rozmyślam, co tu jeszcze przemalować. Bardzo lubię mocne kolory. Nie może być nudno i monotonnie, tak więc modnemu szałowi kiedyś na brązy i kremy, a teraz na biel, wychodzę pod prąd. Mieszkanie od zawsze maluję kolorowo i aż się boję, co teraz wymyślę, bo zanosi się na odświeżenie podłogi. To stara podłoga na legarach, bardzo zniszczona, a ja je nie chce cyklinować, bo za duży bałagan. Odwiedziłam w weekend cudowny sklepik w Piasecznie Pomaluj Mebel i zakochałam się w  farbach Autentico!

I tak zbieram inspiracje i jestem pełna podziwu dla ludzi i ich pomysłów.

 

Pasy podbiły moje serce, stają się przewodnim elementem dekoracyjnym, ale nie przytłaczają.

 sayyes.com

źródło: sayyes.com                                              

qualityforinnovation.com

źródło; qualityforinnovation.com

Delikatny wzór ociepla sypialnię. Jak dla mnie  z taką podłogą warto unikać wzorzystych dodatków.

www.refresheddesigns.com

źródło: www.refresheddesigns.com

 

Sielsko, wiejsko, cudownie- uwielbiam takie klimaty! W pastelowych kolorach dobrze się odpoczywa.

imgarcade.com

źródło: imgarcade.com

No i niesamowity wzór, czasochłonny, ale mający tyle wdzięku w sobie. Idealnie komponuje się z wystrojem. Prawdziwe dzieło sztuki.

blog.arieladesigns.com

Źródło:blog.arieladesigns.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>